Narożniki – idealna propozycja do salonu

Narożniki - idealna propozycja do salonu

Narożniki to meble, które idealnie sprawdzają się do salonu lub pokoju dziennego. Łączą w sobie zalety łóżka i sofy. Użytkownik ma możliwość relaksu po ciężkim dniu. Funkcja spania to dodatkowy atut. Z pewnością każdy lubi uniwersalne rozwiązania. Nowoczesne narożniki bardzo dobrze wypełniają rozległą przestrzeń, zapewniają komfort w małych salonach a także są doskonałym elementem aranżacyjnym w pokoju dziennym. 

Wygodne narożniki do spania

Kształt oraz wielkość narożnika jest uzależniona od dostępnej przestrzeni danego pomieszczenia. Powinien tworzyć spójną całość z pozostałymi elementami dekoracyjnymi, jak i meblami. W salonie zajmuje centralne miejsce. Nowoczesne narożniki posiadają wiele ciekawych rozwiązań funkcjonalnych. Narożniki rozkładane z pojemnikiem na pościel do bardzo funkcjonalne rozwiązanie. Umożliwia spanie w salonie przez domowników lub przyjeżdzających gości. Jeśli salon jest ciasny, można wybrać mały narożnik. Umieszczony w rogu, bezpośrednio przy ścianie pozwala na maksymalne wykorzystanie wolnej przestrzeni. 

Narożnik LUGO - narożnik na drewnianych nóżkach z funkcją spania - szybka realizacja 3

Narożniki – zalety

  • idealny mebel do wydzielania stref w przestrzeniach aranżacyjnych, można oddzielić aneks kuchenny od salonu ustawiając narożnik,
  • wygoda i funkcjonalność,
  • wysoka jakość wykonania gwarantem długiego i bezproblemowego czasu użytkowania, 
  • narożniki posiadają tkaniny odporne na zabrudzenia, materiał uniemożliwia wchłanianie się cieczy,
  • w zależności od modelu dostępne są różne rodzaje tkanin do wyboru,
  • regulowane zagłówki podwyższają komfort relaksu,
  • jedoczesne korzystanie przez wiele osób,
  • narożnik optycznie powiększa mały salon,
  • ogromne możliwości aranżacyjne,
  • bardzo szeroki wybór dostępnych modeli.

Tanie narożniki prosto od producenta

Narożnik nie musi być drogi, aby był jakościowy. Posiadając małe wnętrze najlepiej jest wybrać mniejszy rozmiar mebla. Narożnik do 2000 zł będzie spełniał wszystkie oczekiwania. Dla przykładu kanapa narożna INVERNO to mebel do siedzenia oraz do spania. Jego rozkładanie jest bardzo proste i szybkie. Budowa na zasadzie modułów pozwala na dowolną zmianę kierunków mebla. Szeroka paleta kolorów tkanin ułatwia wybór. Tkanina jest bardzo przyjemna i łatwa w utrzymaniu czystości. Małe gabaryty idealnie się sprawdzą do pokoju młodzieżowego. Dziecko będzie miało komfortowe miejsce do przyjmowania swoich gości.

Zobacz też:  Przyczyny, objawy i zapobieganie zapaleniu dróg moczowych

Narożniki – idealne dopasowanie do każdego wnętrza aranżacyjnego

Narożniki sprawdzają się w każdym domu czy też mieszkaniu. Będą się bardzo dobrze prezentować w domu, jak i kawalerce. Poprzez szeroki wybór różnorodnych wariantów każdy jest w stanie wybrać odpowiedni model dla siebie. Ludzie lubiący wspólnie spędzać czas z rodziną oraz przyjmować gości powinni wyposażyć swój salon w funkcjonalny narożnik. W zależności od rozmiaru pomieści on od kilku do kilkunastu osób. Idealnie dobrany narożnik stanie się ulubionym meblem do odpoczywania, leżenia oraz spania. Po ciężkim i stresującym dniu miło jest się zrelaksować na kanapie narożnej. Ustawiając przy niej stolik można napić się kawy w miłym towarzystwie. W ofercie znajdują się duże narożniki, małe rogówki, narożniki rozkładane z pojemnikiem na pościel oraz te tworzone na specjalne zamówienie. Każdy potencjalny konsument ma możliwość wyboru pod względem swoich indywidualnych potrzeb.

Narożnik FALVIO - narożnik na metalowych nóżkach rozkładany ruchome zagłówki 3

Wysoka jakość wykonania podstawową zaletą

Dążenie do perfekcji i zadowolenia potencjalnych konsumentów pozwoliło na stworzenie narożników najwyższej jakości. Wykorzystanie polskich prefabrykatów oraz tkanin o bardzo dobrych parametrach wpływa na komfort użytkowania. Meble zyskują coraz większe uznanie na rynku polskim oraz zagranicznym. Solidne wykonania pozwala na bezproblemowe użytkowanie przez kilkanaście lat. 

Podobne Tematy:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Związane stanowiska