Kinga Miliszkiewicz

Przyczyny, objawy i zapobieganie zapaleniu dróg moczowych

Zapalenie pęcherza czy cewki moczowej jest częstą przypadłością. Najczęściej zapalenie dróg moczowych związane jest z przeniknięciem bakterii E.coli. Jednak zdarza się, że to wirusy bądź grzyby są odpowiedzialne za przykre dolegliwości związane z zapaleniem dróg moczowych. Warto poznać przyczyny i objawy zapalenia dróg moczowych, a także dowiedzieć się, jak zapobiegać tej chorobie.

Tissot – zegarki Swiss Made dla wymagających

Szwajcarskie zegarki to ceniona na całym świecie precyzja oraz jakość wykonania, która nie akceptuje kompromisów. Spośród wszystkich marek premium, na szczególną uwagę zasługują zegarki Tissot. Wyjątkowa, ponad 150-letnia historia, niezawodność i najlepsze podzespoły - czynniki te razem wzięte stanowią o unikalności każdego czasomierza z charakterystycznym logo Tissot. Przygotowaliśmy kilka faktów o tej marce oraz zestawienie najpopularniejszych modeli dla kobiet i mężczyzn.
ćwiczenia dla seniorów

Ćwiczenia dla seniorów – gimnastyka dla osób starszych nie musi być nudna ani trudna!

Sport i ruch odgrywają ważną rolę w życiu każdego człowieka, choć często nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. Nawet minimalna aktywność fizyczna pozwala zachować zdrowie i atrakcyjny wygląd na dłużej. Ćwiczenia dla seniorów mają duże znaczenie, gdyż pozwalają chronić przed rozwojem wielu chorób i dłużej zachować sprawność. Poznaj łatwe i skuteczne ćwiczenia dla osób starszych!