Turnusy rehabilitacyjne dla seniorów

Pobyty rehabilitacyjne dla seniorów to pobyty dedykowane osobom dojrzałym, których celem jest poprawa kondycji psychofizycznej. Podczas pobytów w uzdrowiskach leczenie różnych schorzeń łączy się z wypoczynkiem i zajęciami fitness. W ramach turnusów rehabilitacyjnych dla ludzi prowadzone są również specjalne programy edukacyjne, które umożliwiają osobom w wieku dojrzałym zmianę nawyków i cieszenie się dobrym zdrowiem oraz jeden na wiele lat.

Turnusy rehabilitacyjne w górach 

Turnusy rehabilitacyjne PFRON w Willi Wojnar — to przeżycie i wspaniały powrót do zdrowia! Komfortowe zakwaterowanie w pokojach z pięknym widokiem pełna rehabilitacja w tym samym budynku. Pobyt rehabilitacyjny w Willa Widokowa Wojnar to doskonały wybór! Spędź dwa tygodnie, zrelaksuj się, zadbaj o swoje zdrowie, wróć do domu silny! Podczas 14-dniowego pobytu w Willi Wojnar możesz skorzystać z 30 zabiegów. Oprócz zgodnie z zaleceniami lekarza, zaprosimy gości na poranne sesje gimnastyczne na bóle kręgosłupa oraz profesjonalnie prowadzone zajęcia fitness.
Willa Wojnar posiada aktualny wpis do rejestru organizatorów turnusów rehabilitacyjnych.

Pobyty lecznicze w górach dla seniorów

Willa Wojnar jest położona w sercu polskich gór, Zakopanem! Z okien ośrodka odsłania się widok na koronę naszych Tatr, które wydają się być w zasięgu ręki. Jest to idealne miejsce na pobyt rehabilitacyjny, pozostając w stałym kontakcie z naturą.

W cenie pobytu rehabilitacyjnego w Zakopanem jest  to: 13 noclegów w komfortowych pokojach z TV, łazienką, śniadaniem w formie bufetu, trzy obiadem, kolacją na zimno i gorącym daniem, nieograniczone korzystanie z łazienki i jacuzzi, dostęp do pokoju gier.

Turnusy rehabilitacyjne dla seniorów w Willi Wojnar obejmują: Konsultacje lekarskie w dniu przyjazdu.

Zabiegi wykonywane podczas turnusu rehabilitacyjnego: 3 zabiegi dziennie, zlecone przez lekarza i fizjoterapeutę od poniedziałku do piątku, poranna gimnastyka od poniedziałku do piątku, spacery grupowe z kijkami do nordic walking od do piątku, a także opiekę pielęgniarską. Podczas pobytu lekarz nie może pisać ani udzielać referencji.

Zobacz też:  Zespół da Costy – czym jest i jak można go leczyć?

Program kulturalny i rozrywkowy realizowany podczas pobytu rehabilitacyjnego: wieczorki taneczne z muzyką na żywo, poczęstunki oraz biesiada z muzyką górską na żywo połączona z kolacją grillową, wirtualna wycieczka w Tatry – zdjęcia 3D z komentarzami, program edukacyjny konferencji odpowiedzialny za fizjoterapię, w cenie: przejazd bryczką w Zakopanem, przejazd do term Chochołowskich, postój przy schronisku pasterza na degustację spacerów po okolicy i dolin z grami zespołowymi TPN – rozrywka w czasie wolnym.

7 i 14 Dniowe Turnusy Rehabilitacyjne dla Seniorów w Górach

To idealna okazja do połączenia relaksu w spokojnym i spokojnym otoczeniu Zakopanego, a także zabiegów leczniczych uzdrawiających ciało i umysł. Podczas pobytu w Willi Wojnar będziesz mógł skorzystać z basenu solankowego lub jacuzzi. Wczasy rehabilitacyjne w willi relaksu pozwolą Ci się wyciszyć i zwiększyć poziom szczęścia. Wynajmując pokój z widokiem na Tatry, zobaczycie np. Giewont lub Kasprowy Wierch z balkonu. Jeśli lubisz spacery, możesz wypożyczyć buty do nordic walking za darmo, to udaj się do Antałówki, skąd będziesz miał piękny widok na cały łańcuch Tatr. Dzięki bliskości przystanków autobusowych nie potrzebujesz samochodu. Bez problemu dojedziesz do nas z dworca autobusowego w centrum miasta – słynnych Krupówek. Przyjeżdżając na turnus rehabilitacyjny dla osób starszych miej wszystko pod ręką.

Podobne Tematy:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Związane stanowiska